Mapa serwisu System zamówień internetowych Wyprzedaże
Powrót do strony głównej

O FIRMIE
     
 

CERPOL KOZŁOWICE
W naszych wyrobach jest coś więcej niż glina - zawierają one całą naszą wiedzę, ponad 30-letnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie w to, by przekazać Państwu doskonałe jakościowo produkty. Staramy się MAXymalnie wykorzystać nasze możliwości i atuty.

Oferujemy Państwu nowoczesne, wypalane z gliny materiały ścienne i stropowe. Specjalna struktura wnętrza pustaków (tzw. porowatość powstała w wyniku wypalenia się zmieszanego z gliną odpadu papierniczego) oraz inteligentny system otworów decydują o wysokiej izolacyjności cieplnej budynku powstałego przy wykorzystaniu naszych produktów.

Dzięki ich zastosowaniu zyskują Państwo również:
dużą zdolność akumulacji ciepła;
niskie koszty ogrzewania;
bardzo dużą dźwiękochłonność;
przyjemny i zdrowy mikroklimat;
dzięki dobrej izolacyjności - ochronę przed chłodem zimą, a przed upałem     latem;
paroprzepuszczalność ścian;
trwałość na wiele pokoleń.

Nasze zakładowe laboratorium prowadzi kontrolę wszystkich parametrów jakościowych i technicznych wyrobów na poszczególnych etapach produkcji, a systematyczna kontrola niezależnych placówek badawczych potwierdza ich wysoką jakość.

Zdobyte przez nas nagrody i wyróżnienia świadczą natomiast o tym, że oferowane przez nas materiały ścienne i stropowe należą do najlepszych na rynku.

przejdź do danych teleadresowych

 
CERPOL - zdjęcie zakładu
Widok na zakład

CERPOL - zdjęcie zakładu
Produkcja pustaków

 
     
     
  Informacja dla akcjonariuszy Cerpol-Kozłowice S.A

Zarząd Cerpol-Kozłowice SA. ogłasza plan połączenia zawarty pomiędzy Spółką Cerpol- Kozłowice S.A z siedzibą w Kozłowicach jako Spółką przejmującą a Spółką LODE Sp. z o.o. z siedzibą w Sierakowicach jako Spółką przejmowaną. Połączenie nastąpi w trybie art. 492 § 1 pkt 1) Kodeksu spółek handlowych tj. poprzez przeniesienie całego majątku spółki LODE Sp. z o.o. na spółkę Cerpol – Kozłowice S.A.

Plan połączenia będzie dostępny pod niniejszym adresem od dnia 04 stycznia 2018r. nieprzerwanie do dnia zakończenia Walnego Zgromadzenia Cerpol-Kozłowice S.A, na którym będzie podejmowana uchwała w przedmiocie wyrażenia zgody na udostępniany plan połączenia.

Informacja niniejsza jest wypełnieniem obowiązku ogłoszenia planu połączenia określonego w art. 500 § 21 Kodeksu spółek handlowych.

Zarząd Cerpol- Kozłowice S.A:
Paweł Radzięciak- Prezes Zarządu
Rafał Jaciubek – Członek Zarządu
Kozłowice dnia 04 stycznia 2018r.

Pobierz plik – Plan połączenia

 
     
© 2017 CERPOL designAgencja Reklamowa